فلنج کلاس 150

فلنج کلاس 150 : اگر قصد ساخت یا احداث یک سیستم انتقال سیالات با کیفیت را دارید قطعا به فلنچ احتیاج پیدا خواهید کرد. این محصولات از بهترین و پر کاربرد ترین انواع اتصالات به شمار می روند که کار شما را در زمینه ساخت تاسیسات مورد نظر آسان می کنند. یکی از پر کاربرد ترین انواع این محصولات فلنج کلاس 150 می باشد که در انواع آلیاژ ها و با مدل های مختلف قابل خریداری و تهیه می باشد .

فلنج کلاس 150

به طور کلی می توان فلنچ ها را به این گونه تعریف کرد : صفحاتی دایره شکل که در آن به فواصل معین و مشخصی سوراخ هایی وجود دارد و نحوه اتصال آن ها نیز به وسیله پیچ و مهره می باشد. این محصولات در ابتدا به لوله ها وصل می گردند و سپس با قرار گرفته صفحات دایره شکل در کنار یکدیگر و پیچ و مهره شدن به هم متصل میگردند. این ابزار از کلاس های مختلفی تشکیل می شود که از 150 شروع شده و تا 2500 ادامه پیدا می کند. منظور از کلاس فلنچ حداکثر تحمل فشاری و دمایی این قطعه در برابر انواع سیالات می باشد. منظور از فلنج کلاس 150 نیز حداکثر تحمل این محصول در برابر فشار است.

همانطور که از شماره کلاس این محصول بر می آید از ابتدا فلنچ کلاس 150 برای انتقال سیالات کم حجم و با فشار کمتر و دمای پایین تر می باشد پس در زمان خرید این فلنج این موضوع را مد نظر خود قرار دهید.

برای تهیه وگرفتن اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید .

۰۱۳-۳۳۳۲۱۸۰۰

۰۱۳-۳۳۳۲۰۴۳۸