موارد مصرف لوله پلی اتیلن 6 و 10 اتمسفر

موارد مصرف لوله پلی اتیلن 6 و 10 اتمسفر

لوله های پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر به طور کلی در مواردی چون کشاورزی ,آبرسانی در شهرها و شهرکهای صنعتی,انتقال آب دریا و مواردی اینچنینی که صرفا انتقال آب را شامل میشوند مورد استفاده قرار میگیرند و طبق استانداردهای بین المللی تولید میگردند.لوله های پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر را هم به صورت کلافهای ۱۰۰ متری و هم به صورت شاخه های ۶ و ۱۲ متری میتوان تهیه نمود. نوع استاندارد لوله های پلی اتیلن و مواد مصرفی در تولید لوله های پلی اتیلن بر روی لوله در هر متر لوله ی تولید شده به صورت حک کامل نمایان میباشد.

موارد مصرف لوله پلی اتیلن 6 و 10 اتمسفر

موارد مصرف لوله پلی اتیلن 6 اتمسفر

خطوط اصلی سیستم آبیاری های تحت فشار ، آبیاری فضای سبز ، انتقال آب تحت فشار 5 الی 6 اتمسفر ، آبیاری زیر سطحی نشتی(تراوا) و شبکه های آب شرب شهری از کاربردهای مهم و اصلی لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر PE100 فشار 6 اتمسفر است.

در کنار این کاربری ها ، عناوین دیگری هم موجود می باشد که لوله 250 میلیمتر میتواند در آن استفاده شده و کارکرد خوبی داشته باشد ، مانند ساخت استخرهای پرورش ماهی های خوراکی در دریاها و دریاچه ها ، ساخت کانال های تهویه هوای مطبوع ، انتقال پساب واحدهای تولیدی که شامل مواد شیمیایی و شبکه فاضلاب شهری و روستایی .

موارد مصرف لوله پلی اتیلن 6 و 10 اتمسفر :

برای تهیه وگرفتن اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید .

۰۱۳-۳۳۳۲۱۸۰۰

۰۱۳-۳۳۳۲۰۴۳۸